Účast MUDr. Pavla Kříže, Ph.D. na konferenci ve Stockholmu

Konference EAO (European Assotiation for Osseonintegration) proběhla letos v září ve Stockholmu s podtextem výzvy v implantologické léčbě

Pořádající EAO byla založena v roce 1991 jako nezisková organizace zaměřená na sdílení nejnovějších poznatků v implantologii. Hlavním cílem je podpora mezinárodní výměny zkušeností, technik a výzkumu. Vlastní konference je pak vědeckým zasedáním, které však klade i velký důraz na možnost uplatnění vědeckých poznatků v každodenní praxi. Program se opírá o 50 let zkušeností předních odborníků v implantologii, ale zároveň prezentuje také nejnovější poznatky, postupy a nově vznikající techniky. Kongres není jen prezentací nových metod, ale je to i významná diskuzní platforma pro setkání světových kapacit v oboru zubní implantologie.

Pan MUDr. Pavel Kříž, Ph.D. byl na toto sympozium pozván jako host renomovanou firmou Dentsply a výrobcem implantátů AstraTech, aby s kolegy z celého světa srovnal a probral nejmodernější metody dentální implantologie a jejich aplikaci v každodenní praxi.

 

IMG 7155Kongresové centrum EAO 2015 Stockholm

S Prof. Tatjanou Dostalovou M.D. Ph.D. DrSc. MBA ve Stockholm City Hall

S kolegou MDDr. Papežem před budovou Stockholm City Hall místo udělování Nobelových cen

Stánek jednoho z největších a nejprestižnějších výrobců implantátů Dentsply Slavnostní zahajovací večer EAO kongresu 2015 (Stockholm City Hall)