Pro stomatology

Pro stomatologické ordinace nabízíme spolupráci v několika formách. 

Zubní implantáty pro Vaše pacienty

V dnešní době, která je hodně zaměřena na úzkou specializaci, je možná spolupráce s naší klinikou v oblasti aplikace zubních implantátů, na které se naše klinika 20 let zaměřuje. Co se týká následné protetiky, tedy vytvoření korunky nebo můstku, je otázkou dohody, kde tato činnost proběhne. Protetiku na implantátech provádíme na několik systémů, dle Vašeho přání a v této problematice nabízíme i školení a konzultace.  

Odborné praxe na naší klinice

Našim kolegům rádi poskytujeme rovněž možnost stáže se zaměřením na chirurgickou a protetickou fázi implantologického ošetření.

Umožňujeme Vám pod našim dohledem odoperavat Vašeho pacienta.

V případě zájmu mě můžete kontaktovat: MUDr. Pavel Kříž, Ph.D. , email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mobil +420 608 020 548 

Odborné semináře

Název semináře  Místo Datum akce Podrobnosti o akci
 Mezinárodního kongres pořádáný společností European Association for Osseointegration (EAO) Lisabon 26.-28.9. 2019 Tématem kongresu byla budoucnost implantační stomatologie. Pořádající společnost připravila zajímavý vědecký program kongresu se zaměřením na budoucí trendy v této oblasti, ale také na jejich využití v klinické praxi.
 
Kongres byl zároveň vhodnou příležitostí ke vzájemnému sdílení zkušeností v oblastí zubních implantátů. Pro MUDr. Pavla Kříže, Ph.D to byla příležitost podělit se o své zkušenosti, získané dlouholetou praxí, ale také načerpat zajímavé informace o budoucích trendech …
  

Demonstrační video

Pro odbornou veřejnost jsme připravili dvě demonstrační videa.

Videa jsou dostupná pouze po zadání hesla. O zaslání přístupových údajů si můžete požádat Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Vstup pro odbornou veřejnost